Göl Marin

Küçükçekmece

İstanbul’un en nadide, Küçükçekmece’nin en şık bölgesinde, Fatih Mahallesi’nde inşa edilen Göl Marin; konumu, estetik mimarisi, yapı sağlamlığı ve İstanbul’un her noktasına kolay ulaşım imkanı ile Avrupa yakasının eşsiz yaşam alanlarından biri olmaya aday.

Göl Marin; şehir hayatının zorunlu kıldığı yaşam alanlarından biri olan rezidansların  modernlik, kalite ve şıklığını, mahalle kültürünün sıcaklık ve samimiyetiyle birleştiriyor. Geniş ve çekirdek aileler için büyük bir özveri ile projelendirilen Göl Marin, mükemmel konumuyla hem günü dolu dolu yaşayanların hem de şehrin  gürültüsünden uzak durmak isteyenlerin ortak tercihi olacak.

Bulunduğu konum itibarıyla göl ve deniz manzarasına sahip olan Göl Marin, sadece sahip olduğu manzara ile değil; çevrede konumlanmış hastane, okul, toplu ulaşım imkanları, alışveriş merkezleri, yaşam alanları ile hayatınıza renk ve değer katacak.

Konforlu ve ferah bir yaşam alanından beklediğiniz ne varsa tamamı Göl Marin’de! Fitness, Sauna, Kapalı Otopark ve tabii ki çocuklarınızın güven içerisinde vakit geçireceği yeşil alanlar… Bölgede devam eden diğer projeler ile kıyasladığınızda Göl Marin’in sunduğu kalite ve konforu kendi gözlerinizle göreceksiniz.

Sizi Arayalım

Gölmarin’ i daha yakından keşfetmek isterseniz, sizi arayalım …