askon-logo

HAKKIMIZDA

ASKON YAT. GAY. İNŞ. LTD. ŞTİ. Yükselen yapı yükselen toplum sloganı ile yola çıkmıştır. Köklü geçmişinden aldığı güç ile odaklanma, farklılaşma, yenilikçilik ve sürdürülebilirlik temelleri üzerine kurduğu çalışma anlayışını koruyarak hizmetlerini sürdürmektedir.

ASKON YAT. GAY. İNŞ. LTD. ŞTİ. tüm üretimlerinde daima; toplumun kalkınmasını, dünya uygarlığının gelişmesini, insan mutluluğunu, çalışanlarının ve müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutmayı ilke edinmiştir.

ASKON YAT. GAY. İNŞ. LTD. ŞTİ., konusunda eğitimli, uzman ve deneyimli kadrosuyla, hayat verdiği yaşam alanlarında uyguladığı üstün inşaat teknik ve nitelikleriyle dünyada sadece kalitesi değil, güvenilirliğini de kanıtlamıştır. Mühendislik başarıları yurt içi ve yurt dışı bilimsel çevreler ve iş yaptığı kurumlar tarafından ödüllendirilmiştir. Yakın gelecekte bu kalite ve güveni, yapmayı planladığı yeni projeleriyle dünyanın dört bir tarafına taşımayı planlayan ASKON YAT. GAY. İNŞ. LTD. ŞTİ.’ın en  büyük hedefi  ise, her  nerede  olursa olsun  insanlara yaşamaktan zevk alacakları ve mutlu olacakları güvenli yaşam alanları sunmaktır.

ASKON YAT. GAY. İNŞ. LTD. ŞTİ. yaptığı projeler kapsamında çevrenin korunmasına özel önem vermektedir. Doğal kaynakları korumak, çevreye olabilecek olumsuz etkileri en aza indirmek ve bunun sağlanabilmesi için gerekli önlemleri alabilmek doğrultusunda gereken tüm çalışmalar yapılmaktadır. Bu amaçla, konu ile ilgili yürürlükte olan tüm yasa ve yönetmeliklere tamamen uyulmaktadır. Ayrıca, yapım çalışmalarının her aşamasında iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili hem  yerel ve  hem de uluslararası koşullar titizlikle sağlanmaktadır. Her bir proje için, projeye özgü ve genel, çevre koruma ve iş güvenliği gerekliliklerine uyumlu çalışılması, ASKON YAT. GAY. İNŞ. LTD. ŞTİ. ‘ın müşterilerine sunduğu yüksek hizmet kalitesinin anahtarıdır.

MİSYONUMUZ

ASKON YAT. GAY. İNŞ. LTD. ŞTİ. Günün şartlarına göre öne çıkan gayrimenkul ihtiyaçlarını, doğru planlanan projelerle, toplum açısından kârlı yatırımlara dönüştürmeyi, zamanın en ileri inşaat teknolojilerini kullanarak estetik ve fonksiyonel açıdan iz bırakacak eserler oluşturmayı misyon edinmiştir.

Sizi Arayalım

Gölmarin’ i daha yakından keşfetmek isterseniz, sizi arayalım …